1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Нови македонски пасоши

Дискусија во 'Патувања и одмори' започната од Alex.T, 6 јануари 2021.

 1. Alex.T

  Alex.T Истакнат член

  Се зачлени на:
  13 јануари 2018
  Пораки:
  164
  Допаѓања:
  178
  Пол:
  Машки
  Дали почнаа да издаваат од новите пасоши со Република Северна Македонија?
  Требаше да почнат лани (2020) во септември ама немам ништо слушнато за ова.