1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Нови пријателства за осамените

Дискусија во 'Канта' започната од Tanjich, 27 ноември 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Tanjich

  Tanjich Истакнат член

  Се зачлени на:
  12 април 2011
  Пораки:
  273
  Допаѓања:
  64
  Инспирирана од многуте пишувања на форумов од осамените и без вистински пријатели, решив да направам тема каде сите тие можат да пишуваат, па можеби ќе се роди некое ново големо пријателство :)

  Поздрав до сите ;)
   
 2. Lov3

  Lov3 Популарен член

  Се зачлени на:
  8 октомври 2010
  Пораки:
  774
  Допаѓања:
  1.886
  Friendzoned. :rofl:
   
 3. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  20.875
  Допаѓања:
  60.804
  Пол:
  Женски
  Темава не поттикнува дискусија, а за таа намена има чет. :)
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.