babylove овошни кашички

Новогодишен направи сам проект

Дискусија во 'Слободно време' започната од JanaMrava, 5 декември 2018.

 1. JanaMrava

  JanaMrava Истакнат член

  Се зачлени на:
  20 октомври 2018
  Пораки:
  102
  Допаѓања:
  139
  Пол:
  Женски
  Здраво
  Бидејќи се ближат новогодишните празници сакав да споделиме некои новогодишни направи сам проекти со кои може да декорираме
   
 2. Bozica1980

  Bozica1980 Форумски идол

  Се зачлени на:
  24 август 2010
  Пораки:
  2.477
  Допаѓања:
  193.589
  Пол:
  Женски
  Јас вчера пребарував и како за антиталент ко мене ова е супер едноставно.
   
 3. marchi-cool

  marchi-cool Популарен член

  Се зачлени на:
  23 април 2017
  Пораки:
  5.731
  Допаѓања:
  12.140
  Пол:
  Женски
  јас 2 дена барам низ форумов некоја ваква тема. Повеќе барав во категотијата ДОМ. као демек таму има нешто за украсување на домот но ништо.