1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Новогодишен направи сам

Дискусија во 'Канта' започната од JanaMrava, 5 декември 2018.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. JanaMrava

  JanaMrava Истакнат член

  Се зачлени на:
  20 октомври 2018
  Пораки:
  131
  Допаѓања:
  141
  Пол:
  Женски
  Здраво
  Бидејќи се ближат новогодишните празници сакав да споделиме некои новогодишни направи сам проекти со кои може да декорираме
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.