1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Новогодишен подарок за дечкото

Дискусија во 'Канта' започната од chokova93, 19 декември 2010.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. chokova93

  chokova93 Истакнат член

  Се зачлени на:
  12 декември 2010
  Пораки:
  74
  Допаѓања:
  146
  Пол:
  Женски
  Ајде феминки... што вие би му купиле за нова година на дечкото? јас прв пат ќе славам заедно сонего и би сакала нешто да му подарам .. да не биде којзнае што али да биде интересно и уникатно :$ :$ :) :)
   
 2. NotInLove88

  NotInLove88 Истакнат член

  Се зачлени на:
  19 декември 2010
  Пораки:
  159
  Допаѓања:
  77
  вака јас лично не поради некоја фрустрираност од мојот не -многу одамна -бивши ,туку од чисто поштовање би му пуштила нешто што он многу би го ценел и би му се израдувал најмногу на свет ...црн 25 цм вибратор....изгледа обожава такви ствари штом решил да ме смени за негов другар...хахахха
   
  На Forgotten и rossonerka им се допаѓа ова.
 3. teddybear

  teddybear Популарен член

  Се зачлени на:
  28 декември 2009
  Пораки:
  2.679
  Допаѓања:
  10.368
  Еее има милион теми за подароци.

  Јас лани џемпер му купив. Прехлани албум со наши слики ако не се лажам.

  А оваа година ке го бацам
  Доста му е.

  Во економска криза сум. :wasntme: :D
   
  На rossonerka му/ѝ се допаѓа ова.
 4. k.i.m

  k.i.m Популарен член

  Се зачлени на:
  12 мај 2010
  Пораки:
  4.732
  Допаѓања:
  5.151
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.