1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Новогодишни Филмови*Christmas Movie

Дискусија во 'Канта' започната од VedaG10, 20 ноември 2015.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. VedaG10

  VedaG10 Популарен член

  Се зачлени на:
  19 ноември 2015
  Пораки:
  1.636
  Допаѓања:
  9.591
  Пол:
  Женски
  Дечки ,ајде сите да дадеме некој предлог за добри новогодишни филмчиња.. Доага период за такви филмови.... Јас лично ги обожавам.
  Еве неколку предлози на кои се сетив сега :
  1.Four Christmases
  2.Christmas with Kranks
  3.The tree that save Christmas
  4.the Christmas spirit
   
 2. SmilerGirl

  SmilerGirl Популарен член

  Се зачлени на:
  23 јули 2011
  Пораки:
  400
  Допаѓања:
  262
  Пол:
  Женски
  Home Alone сите делови
  Nightmare before Christmas
  Polar Express
  The Grinch
  The Elf
  12 Dogs of Christmas
  Santa Buddies
   
 3. Valencia

  Valencia Истакнат член

  Се зачлени на:
  25 април 2015
  Пораки:
  510
  Допаѓања:
  610
  Пол:
  Женски
 4. VedaG10

  VedaG10 Популарен член

  Се зачлени на:
  19 ноември 2015
  Пораки:
  1.636
  Допаѓања:
  9.591
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.