1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Новогодишни и Божиќни филмови

Дискусија во 'Канта' започната од DigY, 30 ноември 2013.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. DigY

  DigY Популарен член

  Се зачлени на:
  4 мај 2011
  Пораки:
  3.479
  Допаѓања:
  6.481
  Чепкав по форумов но не најдов ваква тема. Ако случајно сум пропуштила однапред се извинувам на модераторот.

  Препорачајте некој Новогодишен или Божиќен филм. :) Нормално, да не е New years eve. Сите го знаеме. :D
   
  На feminium му/ѝ се допаѓа ова.
 2. Kikka.C19.20

  Kikka.C19.20 Нов член

  Се зачлени на:
  20 ноември 2013
  Пораки:
  212
  Допаѓања:
  22
  мразам вакви филмови бидејќи се
  -тажни
  -романтични
  -детски
  -со дедо мраз што воопшто не постои!ни кога сум била мала не сум верувала со него,дури и сум се плашела! :devil: :devil: :devil: :devil: :devil: :devil:
   
 3. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  21.903
  Допаѓања:
  65.943
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.