Новогодишни подароци за нашите модераторки

Дискусија во 'За форумот' започната од bilkata, 31 декември 2010.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. bilkata

  bilkata Администратор

  Се зачлени на:
  4 октомври 2008
  Пораки:
  349
  Допаѓања:
  1.664
  Поради нивната несебична помош и ангажираност, решивме да им се заблагодариме на нашите модераторки со еден мал новогодишен гест.

  На секоја модераторка на Фемина форумот ѝ подаруваме парфем Stile Donna од Sergio Tacchini.


  Воедно, би сакала на сите да ви посакам да си поминете незаборавно на новогодишната прослава вечерва. :* :party:
   

  Прикачени фајлови:

  На cresa-jagoda, SexyLady, Lovely и 49 други им се допаѓа ова.
 2. ludoto19

  ludoto19 Форумски идол

  Се зачлени на:
  1 март 2010
  Пораки:
  7.202
  Допаѓања:
  41.193
  Cо среќа нека се прскаат мoдераторките, богами си заслужија после толку работа со секакви
  психопати
  и спамери |(

  :lol: :rofl:
   
 3. GeorGinnA

  GeorGinnA Популарен член

  Се зачлени на:
  20 октомври 2010
  Пораки:
  667
  Допаѓања:
  1.998
  Ами ние другите деца,на патот ли сме најдени а? :( ;( Шмрк...

  Нормално дека се шалам, значи Билката за градоначалник :clap:
  Пред Н.Година,цврц парфемче да се знае вечер кој ќе пали и жари.
  Со здравје нека си го користат и догодина да ни бидат вака ажурни,вредни и паметни како што си се :rock:

  Едит:За срамота изумив да кажам,Билче да си поминеш и ти најубаво и Новата година да ги исполни сите твои желби...ТЕ САКААТ ТВОИТЕ ПОТОМЦИ НА ФЕМИНА :*
   
  На Angelche и sesilija им се допаѓа ова.
 4. irenna

  irenna Популарен член

  Се зачлени на:
  1 декември 2009
  Пораки:
  3.096
  Допаѓања:
  4.400
  Пол:
  Женски
  Значи оваа Билкава е за пофалба , прво сите желби на форумов ни ги исполни а сега и поклончиња дели. Браво :clap:
   
  На Angelche му/ѝ се допаѓа ова.
 5. LivingGlam

  LivingGlam Форумски идол

  Се зачлени на:
  28 септември 2010
  Пораки:
  5.131
  Допаѓања:
  53.799
  Пол:
  Женски
  :clap: :clap: :clap:
  Со здравје да си се прскате. :)
   
 6. Lolipop23

  Lolipop23 Форумски идол

  Се зачлени на:
  21 март 2010
  Пораки:
  5.485
  Допаѓања:
  26.838
  Пол:
  Женски
  Секоја чест за Билката и целиот тим на фемина.
  И јас ќе се шприцнам, од сестра ми. 8) Јупииии :party:
  Воедно Среќна Нова и среќни празници на сите :lol:
   
  На Angelche му/ѝ се допаѓа ова.
 7. viki44e

  viki44e Популарен член

  Се зачлени на:
  17 мај 2010
  Пораки:
  1.988
  Допаѓања:
  1.084
  Прекрасен гест од ваша страна!Јас сум неверојатно пријатно изненадена!
  Уште кога ја отворав темата ми се залепи насмевка на лицето...А сега,сега неможам да ја тргнам...
  Имав пријатен престој на Фемина цела оваа година,форумот ми стана неизбежно секојдневие.
  Оваа година која ни доаѓа ќе мора повторно да ме трпите,затоа што мене не ми паѓа на памет да го напуштам ова пријатно местенце. ]:) :D

  Искрени Новогодишни честитки до целиот модераторски тим...
  Нашите прекрасни админки....
  Сите ние кои придонесуваме нашиот форум да биде ова што е! :f:
   
  На Angelche му/ѝ се допаѓа ова.
 8. Ema.Sk

  Ema.Sk Популарен член

  Се зачлени на:
  6 декември 2009
  Пораки:
  1.135
  Допаѓања:
  2.053
  k.i.m, Offspring, Wild.Child ,Tenkai, viki44e, Gordana10, Lilit, baguf4e, veri, Angelche, Annath, Lux, Unfaithful18, RainBow

  Честитам девојки,навистина си заслуживте!
  :* :* :*

  Многу убав гест од Билката ! :f:
   
  На Lux му/ѝ се допаѓа ова.
 9. 2468

  2468 Популарен член

  Се зачлени на:
  23 декември 2009
  Пораки:
  4.497
  Допаѓања:
  2.825
  Пол:
  Женски
  A бреее, арно и јас сакав да си се пријавам за модератор... Што ме штукна во моментот кој ме знае :rofl: :rofl: Се шегувам, да знаете :!:

  Честито нека ви се парфемчињата женулчња :* Заслужено е! :*
  E алал да и' е на Билката значи :bow:

  ај ние останатите за коледе може ќе добиеме некој портокал и оревче :D како што си е редот :D

  Билке, Дедо Мраз не постои , ама ти дефинитивно си јаве :!: :D

  Среќни Новогодишни и Божиќни празници!
   
  На sesilija му/ѝ се допаѓа ова.
 10. Offspring

  Offspring Форумски идол

  Се зачлени на:
  14 јуни 2010
  Пораки:
  7.164
  Допаѓања:
  26.898
  Уште еднаш едно огромно благодарам за Билката и за честитките од вас феминки :*
   
  На sesilija му/ѝ се допаѓа ова.
 11. k.i.m

  k.i.m Популарен член

  Се зачлени на:
  12 мај 2010
  Пораки:
  4.731
  Допаѓања:
  5.143
  Едно ОГРОМНО благодарам и од мене до Билката, и до целиот тим. Пријатно се изненадив, и ми е задоволство, што сум дел од овој прекрасен форум.
  Многу успеси и понатаму :f:
  Благодарам и на честитките :*
   
 12. tanja6

  tanja6 Популарен член

  Се зачлени на:
  25 ноември 2009
  Пораки:
  1.570
  Допаѓања:
  554
  Пол:
  Женски
  :clap: браво за администраторите и за нивниот несебичен гест,честитки за модераторките девојчињата си заслужија ;)
  некој може ке рече за нас останатите нема поклони..ама не е така..помислете колку од нас преку некој совет овде или некоја препорака шо ја прочитале тука,нашле решение за некој свој проблем.дали било здраствен,љубовен,фамилијарен итн...така да фемина сите нас не дарува на некој начин.
  да постои уште долго и уште многу нови години да дочекаме заедно :* :hai:
   
  На sesilija му/ѝ се допаѓа ова.
 13. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  19.199
  Допаѓања:
  49.488
  Пол:
  Женски
  Прекрасен гест од ваша страна :) Голема благодарност до администраторките за изненадувањето и исто така за честитките од феминките кои што го прават овој форум таков каков што е-единствен и оригинален :*
   
 14. Phyramide

  Phyramide Популарен член

  Се зачлени на:
  12 јули 2010
  Пораки:
  3.009
  Допаѓања:
  14.777
  Аи, што ме згреа ова кога го прочитав! Се оклештив ко расцепена чорапа од ќејф!!!

  Прекраснотии...браво за Билката, и заслужено и со мерак нека им е прскањето на модераторките!!!!

  :*
   
 15. Annath

  Annath Форумски идол

  Се зачлени на:
  9 јануари 2010
  Пораки:
  16.530
  Допаѓања:
  141.836
  Пол:
  Женски
  Пријатно сум изненадена од овој гест на Фемина! :) Голема благодарност до Билката пред се' за идејата за ваков сајт, а покрај него и форумов на кој секојдневно се среќавам со прекрасни личности. Чест ми е што сум дел од модераторскиот тим и се надевам дека нема да ве разочарам понатаму. Голем поздрав до администраторите и сите членови на Фемина, ви посакувам се' најдобро во Новата 2011!
   
 16. BeYourself

  BeYourself Популарен член

  Се зачлени на:
  12 септември 2010
  Пораки:
  1.468
  Допаѓања:
  2.918
  Девојки го заслужувате овој парфем! Честиткиии! :* :* :* :*
   
 17. Zaljubena111

  Zaljubena111 Популарен член

  Се зачлени на:
  20 февруари 2010
  Пораки:
  2.076
  Допаѓања:
  1.628
  k.i.m, Offspring, Wild.Child ,Tenkai, Lilit, baguf4e, veri, Angelche, Unfaithful18, RainBow и сите останати ви честитам за парфемот верувајте прекрасен е. Бидете прекрасни вечерва и поминете најлудо :* :*
   
  На Unfaithful18 му/ѝ се допаѓа ова.
 18. Fearless

  Fearless Истакнат член

  Се зачлени на:
  30 септември 2010
  Пораки:
  944
  Допаѓања:
  1.341
  Леле се прерадував од темата, ептен ми е мило! Сите до една си заслужија, браво Билке!!!
  Сите да си поминете најубаво за приславата на Нова година!!! :party: :f: :d: :d: :d: :*
   
 19. macysh

  macysh Популарен член

  Се зачлени на:
  12 јуни 2010
  Пораки:
  1.012
  Допаѓања:
  633
  Лелее навистина прекрасен гест.Нормално,сите идеи на Билката се оригинални и незаменливи.Честитки на сите девојки/модераторки,и вечер да си поминете најубаво! Ако сретнеме некоја со парфемот Stile Donna ќе ве препознаеме! :!: :* :* :)
   
 20. annii

  annii Популарен член

  Се зачлени на:
  16 април 2010
  Пораки:
  3.045
  Допаѓања:
  4.799
  Браво Билке и девојки заслуживте. :)
  Честитки за парфемчињата. :*
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.