1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Новогодишни подароци

Дискусија во 'Канта' започната од mal.ecka, 29 декември 2010.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. mal.ecka

  mal.ecka Форумски идол

  Се зачлени на:
  2 декември 2010
  Пораки:
  9.138
  Допаѓања:
  123.071
  Нова сум и незнам баш како функционира Фемина и далиоваа тема припаѓа тука :tmi: Сто подаривте за Нова Година и дали сакате кога ви подаруваат нешто и некоја идеа ве молам :rofl:
   
 2. viki44e

  viki44e Популарен член

  Се зачлени на:
  17 мај 2010
  Пораки:
  1.988
  Допаѓања:
  1.087
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.