1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Новогодишни пораки

Дискусија во 'Канта' започната од mirindaa, 14 декември 2012.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. mirindaa

  mirindaa Истакнат член

  Се зачлени на:
  29 јуни 2012
  Пораки:
  76
  Допаѓања:
  25
  јас ваква тема не видов .. но доколку има , слободно во канта нека оди оваа :)
  аа сега доколку имате некоја интересна новогодишна порака напишете тука
   
 2. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  21.793
  Допаѓања:
  65.509
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.