Новогодишни украси

Дискусија во 'Канта' започната од ColoursOfTheRainbow, 20 август 2012.

 1. ColoursOfTheRainbow

  ColoursOfTheRainbow Популарен член

  Се зачлени на:
  23 март 2012
  Пораки:
  1.187
  Допаѓања:
  2.407
  Пол:
  Женски
  Знам дека е прерано да се зборува за нова година, но кога дојде редот за украсување се се случува набрзина и никогаш не се стасува па затоа ја отворив темата за да си размениме идеи за новогодишни украси рачно изработени па кога ке дојде време да не се брза :D ако не ви де допага темата слободно избришете ја ;)
   
 2. BlueHeart

  BlueHeart Популарен член

  Се зачлени на:
  6 јули 2012
  Пораки:
  237
  Допаѓања:
  469
  Пол:
  Женски
  Мислам дека имаше ваква тема во Дом.
   
 3. Bela.a

  Bela.a Истакнат член

  Се зачлени на:
  19 август 2012
  Пораки:
  29
  Допаѓања:
  31