1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Новогодишни честитки

Дискусија во 'Канта' започната од ma4o4female, 25 декември 2010.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. ma4o4female

  ma4o4female Популарен член

  Се зачлени на:
  1 декември 2009
  Пораки:
  482
  Допаѓања:
  352
  Во оваа тема секој може да даде прeдлог за новогодишна честитка како таа да изгледа ако ја купувате или пак ако сами ја изработувате. Исто така може да се напише и за посветата... ајде нека биде се' во духот на Божиќ и Новата година
   
 2. Wild.Child

  Wild.Child Популарен член

  Се зачлени на:
  12 јануари 2010
  Пораки:
  5.573
  Допаѓања:
  6.698
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.