1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Новогодишно изненадувње

Дискусија во 'Канта' започната од Baroness, 7 октомври 2013.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Baroness

  Baroness Активен член

  Се зачлени на:
  14 септември 2013
  Пораки:
  56
  Допаѓања:
  47
  До н.г има уште време.Но јас уште сега почнав да мислам што да му направам некое новогодишно изненадување.И ништо не ми текнува.Некои интерсни идеи? :)
   
 2. Elena69221

  Elena69221 Популарен член

  Се зачлени на:
  8 август 2011
  Пораки:
  2.352
  Допаѓања:
  3.519
  Пол:
  Женски
  Изгледа дека во Рамстор ќе нарачам карикатури од нас двајцата со новогодишни капчиња и ќе ја урамам као слика да биде :D
   
 3. bekii

  bekii Истакнат член

  Се зачлени на:
  7 јули 2010
  Пораки:
  205
  Допаѓања:
  53
  Не плнирам да му правам новогодишно изненадуванје... ние не си купуваме поклони за нова година или годишнини... повеќе сакам поклони и изненадувања без повод :)
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.