1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Новороденчиња со еден бубрег

Дискусија во 'Бебе' започната од ШноличкаМала, 1 јануари 2019.

 1. ШноличкаМала

  ШноличкаМала Истакнат член

  Се зачлени на:
  26 август 2018
  Пораки:
  93
  Допаѓања:
  34
  Пол:
  Женски
  Има ли мајки на бебиња родени со едно бубреже да размениме искуства...