1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Нов предизвик за сите диеталки

Дискусија во 'Канта' започната од diorsa, 9 април 2016.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. diorsa

  diorsa Истакнат член

  Се зачлени на:
  1 јули 2012
  Пораки:
  92
  Допаѓања:
  66
  Пол:
  Женски
  Драги диеталки

  Да правиш диета не е лесно, да ослабиш и тоа неколку кила исто така не е лесно, секој со свое оправдување тешко се постигнува тоа. Но затоа пак, сакам да почнам нов предизвик од Понеделник 11.04 .
  Ако сме заедно повеќе многу полесно ќе оди процесот на спроведување еден начин на исхрана .
  Секој со свој режим. Тука сме да споделуваме кој колку и што јадел. И на крајот да се надеваме на резултати. Јас во првиот Предизвик успеав да намалам 5 кила, но за жал се вратив на стариот начин на исхрана :( и сега се плашам дека ќе си ги вратам килата. Како и да е кој е со мене ???? Кој има потреба од симнување на некое килце ??? Поздрав до сите вас и ве молам придружете ми се да не бидам сама во ова :) :) fit.jpg
   
 2. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  20.111
  Допаѓања:
  56.345
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.