1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Нов хороскоп

Дискусија во '„Другата“ наука' започната од inanonesumfina, 11 септември 2016.

 1. inanonesumfina

  inanonesumfina Активен член

  Се зачлени на:
  13 јуни 2016
  Пораки:
  51
  Допаѓања:
  83
  Пол:
  Женски
  Знаете нешт за овој нов хороскоп?Од NASA имаше нешто за овој новиов хороскоп,нов распоред и уште еденз знак на буквата З не ми текнува на името,чудно беше.И не биле 12 туку сега 13,со овој новиот.
   
 2. Bitter-Sweet

  Bitter-Sweet Форумски идол

  Се зачлени на:
  31 мај 2010
  Пораки:
  13.133
  Допаѓања:
  76.493
  Пол:
  Женски
 3. SunnyGirl2

  SunnyGirl2 Форумски идол

  Се зачлени на:
  26 ноември 2012
  Пораки:
  5.400
  Допаѓања:
  5.849
  Баш ми одговараше мојот стар знак,штета :)