1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Нов чет

Дискусија во 'За форумот' започната од Mihajlo, 2 ноември 2014.

 1. Mihajlo

  Mihajlo Администратор Член на тимот

  Се зачлени на:
  20 ноември 2008
  Пораки:
  70
  Допаѓања:
  476
  Пол:
  Машки
  Имаме и нов чет: http://forum.femina.mk/chat/

  Сега сме во тест фаза, па доколку има проблеми со функционирањето, пријавете ги во оваа тема.
   
  На Someonespecial, Dream-Girl, cresa-jagoda и 1 друга личност им се допаѓа ова.
 2. Lella

  Lella Moderator Член на тимот

  Се зачлени на:
  2 јануари 2013
  Пораки:
  5.303
  Допаѓања:
  28.815
  Пол:
  Женски
  Фала ви мноогу за четот. Баш е убав. :inlove::inlove:(fingers)

  Има ли некоја иконка за директен влез на четот, или мора од тука да влегуваме?
  Инаку многу е поубав и со подобрени опции, секоја чест. :clap::clap:
   
  Последна измена: 2 ноември 2014
  На cresa-jagoda му/ѝ се допаѓа ова.
 3. girl-miri

  girl-miri Форумски идол

  Се зачлени на:
  19 октомври 2011
  Пораки:
  7.698
  Допаѓања:
  19.879
  Пол:
  Женски
  Bravo za cetot :) mnogu e ubavo sreden :)
   
 4. Elennaa

  Elennaa Популарен член

  Се зачлени на:
  22 февруари 2011
  Пораки:
  4.161
  Допаѓања:
  14.171
  Пол:
  Женски
  Десно од категориите, има линк до четот. :D
  Capture.JPG
   
  На Lella му/ѝ се допаѓа ова.
 5. Dream-Girl

  Dream-Girl ☀️

  Се зачлени на:
  24 јуни 2013
  Пораки:
  20.123
  Допаѓања:
  195.293
  Пол:
  Женски
  Многу е убав новиот чет, поубав е од претходниот и ми се допаѓа тоа што можеме да пратиме слика. :D
   
  На Lella му/ѝ се допаѓа ова.
 6. Marossa

  Marossa Популарен член

  Се зачлени на:
  8 септември 2012
  Пораки:
  2.398
  Допаѓања:
  6.870
  Пол:
  Женски
  На сите ви се допаѓа,освен мене :D
  Не е лош,ама понепрегледен е и ненормално многу кочи при пишување и предизвикува голтање на букви :D
  Ако е можно,да се среди тој проблем.
   
  На Valerin и Sanjichka007 им се допаѓа ова.
 7. Cvetetto

  Cvetetto Популарен член

  Се зачлени на:
  8 септември 2011
  Пораки:
  2.834
  Допаѓања:
  1.890
  Пол:
  Женски
  Eдна од подобрите страни на новата платформа.Четов се закон!Ми се допаѓа опцијата за внесување на слика ;) .Овај ЧЕТ е многу подобар од предходниот :rofl:
  @Marossa мене искрено предходниот повеќе ми кочеше,иако и овај кочи.Но заразлика од стариот,помалку
   
 8. Valerin

  Valerin Популарен член

  Се зачлени на:
  24 септември 2010
  Пораки:
  1.717
  Допаѓања:
  5.273
  Мики бавен некако четов, башка нема посебни прозорчиња за да може да се разговара поединечно, или да се ставаме во групи. Се надевам работите на тоа.
   
 9. Elissa

  Elissa Форумски идол

  Се зачлени на:
  15 јануари 2014
  Пораки:
  3.278
  Допаѓања:
  22.551
  Пол:
  Женски
  Мене многу ми се допаѓа новиот чет а посебно смајлињата ^_^:P
   
 10. simonna.a

  simonna.a Форумски идол

  Се зачлени на:
  23 февруари 2013
  Пораки:
  4.452
  Допаѓања:
  32.917
  Пол:
  Женски
  Четот си е супер,ама една работа да си кажам.На пример некој ќе напиши долг текст,не долг така долг туку така 1-2 реченици нешто.Е сега кога сакаме да го прочитаме тоа некогаш одма можи,ама некогаш скроламе нагоре и одма не’ враќа назад бидејќи некој друг пишува и не можи да се види на раат то напишаното...
  Друго сега-засега нема од мене ;)
   
  На Someonespecial му/ѝ се допаѓа ова.
 11. Lella

  Lella Moderator Член на тимот

  Се зачлени на:
  2 јануари 2013
  Пораки:
  5.303
  Допаѓања:
  28.815
  Пол:
  Женски
  Има еден проблем. Не е само кочењето. Кога ќе испратам нешто не се појавува, треба да испратам друго, па тогаш се појавува. :|
   
 12. killdill045

  killdill045 Нов член

  Се зачлени на:
  28 ноември 2014
  Пораки:
  1
  Допаѓања:
  0
  Пол:
  Машки
  Не е лош,ама понепрегледен е и ненормално многу кочи при пишување и предизвикува голтање на букви :D http://pass4-sure.me Ако е можно,да се среди тој проблем.
   
 13. Ketchup

  Ketchup Член на тимот

  Се зачлени на:
  23 декември 2014
  Пораки:
  6.796
  Допаѓања:
  46.405
  би билo дoбрo дa мoже дa се нaпрaви групен чет сaмo сo тие штo сaкaш дa бидaт вo негo :D
   
  На Anabelle.Amorette и Sanjichka007 им се допаѓа ова.
 14. Valerin

  Valerin Популарен член

  Се зачлени на:
  24 септември 2010
  Пораки:
  1.717
  Допаѓања:
  5.273
  Мики, кога стига известување на четов нека има и едно пиле да цвили да знаеме дека нешто се дешава. И Ќечо е во право, потребни ни се и нови прозорчиња за да можеме да се групираме. Башка проблем е што четот кочи. Апел од сите еве да ги корегирате стварите кога ќе можете. Поздрав.
   
  На Ivy89, Viktorijaaa5, Lella и 3 други им се допаѓа ова.
 15. Marick14

  Marick14 Истакнат член

  Се зачлени на:
  6 март 2013
  Пораки:
  3.679
  Допаѓања:
  2.931
  И јас сум за нов чат. Сакам на само со некои членови што ми се убави да чатувам. :$:$:lol::lol:
   
  На Arthur му/ѝ се допаѓа ова.
 16. angelche16

  angelche16 Популарен член

  Се зачлени на:
  19 ноември 2014
  Пораки:
  2.376
  Допаѓања:
  9.310
  Пол:
  Женски
  Пример кој бе Marick. хахахха (извини);)
   
 17. Marick14

  Marick14 Истакнат член

  Се зачлени на:
  6 март 2013
  Пораки:
  3.679
  Допаѓања:
  2.931
  Па ти, Валерија, Барби&Кен, Аморете, АзискаСтршленка, Дримка, Мароса, Јулија, Сањичка и уште некои.
   
  На angelche16 му/ѝ се допаѓа ова.
 18. Anabelle.Amorette

  Anabelle.Amorette Форумски идол

  Се зачлени на:
  14 декември 2013
  Пораки:
  3.073
  Допаѓања:
  44.146
  Пол:
  Женски
  Уште еден предлог:да биде исто како четот на старата платформа,да се гледа кој е присутен на четот,има многу отстрана што ѕиркаат,а не пишуваат
   
  На Lella, Marick14, Valerin и 2 други им се допаѓа ова.
 19. Marick14

  Marick14 Истакнат член

  Се зачлени на:
  6 март 2013
  Пораки:
  3.679
  Допаѓања:
  2.931
  Абе како на ФБ направете. Така е најубаво. И да може групи да се прават за чат.
   
 20. Marick14

  Marick14 Истакнат член

  Се зачлени на:
  6 март 2013
  Пораки:
  3.679
  Допаѓања:
  2.931
  Да. И ова земете го во обѕир. Озвир.