1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Нокиа C6

Дискусија во 'Канта' започната од Viiiiip, 21 јануари 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Viiiiip

  Viiiiip Популарен член

  Се зачлени на:
  10 јануари 2010
  Пораки:
  803
  Допаѓања:
  389
  Има ли некој да користи Нокиа C6 да ми каже сугестии, каков е што е мобилниот, задоволни ли сте??? Сакам да си купам па сакам да слушнам мислења...

  Фала ви однапред :D
   
 2. Dushica-sk

  Dushica-sk Популарен член

  Се зачлени на:
  12 јануари 2010
  Пораки:
  5.048
  Допаѓања:
  3.920
  Можеше на гугл да пишеш за тој модел или овде во темата за мобилни телефони .
  Инаку еве ти : http://www.gsmarena.com/nokia_c6-3229.php
   
 3. Viiiiip

  Viiiiip Популарен член

  Се зачлени на:
  10 јануари 2010
  Пораки:
  803
  Допаѓања:
  389
  Ги видов перформанците и нивните коментари, меѓутоа сметам дека таму се се компјутерџии и премногу мислам дека се пристрасни... Сакам да е стабилен и добар од женски аспект :P
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.