Нокти за Нова Година

Дискусија во 'Тело' започната од LoveYourNails, 16 декември 2014.

 1. glittergirl

  glittergirl Популарен член

  Се зачлени на:
  12 март 2015
  Пораки:
  162
  Допаѓања:
  2.141
  Пол:
  Женски
  Имам лепенки за нокти со зимски (снегулки) мотиви и сум испробала стојат се лепат и тоа ке имам :D