1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Нокти

Дискусија во 'Канта' започната од annabieber, 20 февруари 2012.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. annabieber

  annabieber Активен член

  Се зачлени на:
  9 јануари 2012
  Пораки:
  57
  Допаѓања:
  9
  Здраво. Една сум од девојките кои сакаат да имаат убави нокти. :) Но многу често ми се кршат или ми се лупат ноктите. :sweat: Не ми се нешто многу големи ноктите не сепак имаат некоја поголема должина. Може помош?
   
 2. Snow-Queen

  Snow-Queen Форумски идол

  Се зачлени на:
  3 ноември 2011
  Пораки:
  15.266
  Допаѓања:
  14.983
  Пол:
  Женски
  Отиди на пребарување, во категоријата тело, постои 101 тема за нокти каде што ќе најдеш многу совети. :) Ваква тема е дупла
   
 3. annabieber

  annabieber Активен член

  Се зачлени на:
  9 јануари 2012
  Пораки:
  57
  Допаѓања:
  9
  добро извини ми се брза и немам време за барање.. Фала!
   
 4. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  20.523
  Допаѓања:
  58.956
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.