Форумџика на годината 2021
 1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Нора Џонс (Norah Jones)

Дискусија во 'Групи и изведувачи' започната од Sahlene, 17 јануари 2016.

 1. Sahlene

  Sahlene Истакнат член

  Се зачлени на:
  10 ноември 2015
  Пораки:
  910
  Допаѓања:
  1.217
  Пол:
  Женски
  Што мислите за музиката?