1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Носето?

Дискусија во 'Канта' започната од loveley185, 15 јануари 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. loveley185

  loveley185 Истакнат член

  Се зачлени на:
  3 јануари 2011
  Пораки:
  1
  Допаѓања:
  0
  Кога и да излезам надвор ... оти е студено носот ми се вцрвенува :$
  ај некој совет за да не ми биде црвен :*
   
 2. Gordana10

  Gordana10 Форумски идол

  Се зачлени на:
  7 декември 2009
  Пораки:
  6.898
  Допаѓања:
  9.184
  Пол:
  Женски
  Постои тема каде што истото прашање можеш да го поставиш на оваа тема kafe-muabeti/sakam-da-prasam-t1298/.

  Темата е заклучена.
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.