1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Ноќевање и цени

Дискусија во 'Патувања и одмори' започната од westt, 8 август 2016.

 1. westt

  westt Истакнат член

  Се зачлени на:
  10 септември 2015
  Пораки:
  271
  Допаѓања:
  163
  А една ваква теме дирекно да се праша за искуства и цени за било каде ако некој бил. Ме интересира цени за Катерини и Паралија за ноќевање за двајца и дете од 3 год.