1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Ноќен живот во Велес

Дискусија во 'Слободно време' започната од macence13, 18 септември 2012.

 1. macence13

  macence13 Активен член

  Се зачлени на:
  3 септември 2012
  Пораки:
  10
  Допаѓања:
  8
  Дечки, викендов ми се шета негде, па сакаме со дечко ми да идеме до Велес. :) Може некој да ми каже каков е ноќниот живот, каде се излегува, а успат може да ми кажете и некое сместување, соби што се издаваат и по која цена. :D Чекам одговори. :D
   
 2. Darya

  Darya Истакнат член

  Се зачлени на:
  8 јуни 2012
  Пораки:
  71
  Допаѓања:
  51
  been there done that - me no like it :?:
   
 3. macence13

  macence13 Активен член

  Се зачлени на:
  3 септември 2012
  Пораки:
  10
  Допаѓања:
  8
  Аман бе до толку е тапа?? :o