1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Нумизматика

Дискусија во 'Општи дискусии' започната од cvet957, 14 септември 2010.

 1. cvet957

  cvet957 Истакнат член

  Се зачлени на:
  1 декември 2009
  Пораки:
  61
  Допаѓања:
  38
  Дали знаете каде може да се врши процена на ковани монети.Ако има некој информација ве молам одговорете.Позз
   
 2. miss.pretty

  miss.pretty Истакнат член

  Се зачлени на:
  21 јануари 2010
  Пораки:
  17
  Допаѓања:
  5
  Оди на http://www.zk.com.mk i napisaj "ПРОЦЕНУВАЧИ НА УМЕТНОСТ И АНТИКВИТЕТИ"
   
 3. ocila

  ocila Истакнат член

  Се зачлени на:
  20 април 2012
  Пораки:
  5.513
  Допаѓања:
  1.900
  Безистентелефон: (02) 3117 150
  телефон 2: (02) 3120121
  адреса: Вељко Влаховиќ 3
  место: Скопје локација: Рекорд
  Букефал телефон: (046) 787 385
  телефон 2: (070) 232459
  адреса: Кеј Борис Кидрич 36
  место: Струга
  Букефал телефон: (046) 264 052
  телефон 2: (070) 232459
  адреса: Св.Климент Охридски 54
  место: Охрид локација: во чаршија
  Грал (02) 3230 615
  адреса: бул.Св.Климент Охридски 45 лок.6
  место: Скопје локација: до Кинг Бургер
  Ел Греко телефон: (02) 3164 242
  телефон 2: (070) 330775
  адреса: Максим Горки 17
  место: Скопје локација: кај Италијанска амбасада
  Оливер (02) 3079 089
  адреса: Анкарска 31
  место: Скопје локација: Тафталиџе
  еве каде а малку да побараш по интернет ке ти е излезело...