Нумизматика

Дискусија во 'Општи дискусии' започната од cvet957, 14 септември 2010.

 1. cvet957

  cvet957 Истакнат член

  Се зачлени на:
  1 декември 2009
  Пораки:
  61
  Допаѓања:
  36
  Дали знаете каде може да се врши процена на ковани монети.Ако има некој информација ве молам одговорете.Позз
   
 2. miss.pretty

  miss.pretty Истакнат член

  Се зачлени на:
  21 јануари 2010
  Пораки:
  17
  Допаѓања:
  5
  Оди на http://www.zk.com.mk i napisaj "ПРОЦЕНУВАЧИ НА УМЕТНОСТ И АНТИКВИТЕТИ"
   
 3. ocila

  ocila Истакнат член

  Се зачлени на:
  20 април 2012
  Пораки:
  5.513
  Допаѓања:
  1.896
  Безистентелефон: (02) 3117 150
  телефон 2: (02) 3120121
  адреса: Вељко Влаховиќ 3
  место: Скопје локација: Рекорд
  Букефал телефон: (046) 787 385
  телефон 2: (070) 232459
  адреса: Кеј Борис Кидрич 36
  место: Струга
  Букефал телефон: (046) 264 052
  телефон 2: (070) 232459
  адреса: Св.Климент Охридски 54
  место: Охрид локација: во чаршија
  Грал (02) 3230 615
  адреса: бул.Св.Климент Охридски 45 лок.6
  место: Скопје локација: до Кинг Бургер
  Ел Греко телефон: (02) 3164 242
  телефон 2: (070) 330775
  адреса: Максим Горки 17
  место: Скопје локација: кај Италијанска амбасада
  Оливер (02) 3079 089
  адреса: Анкарска 31
  место: Скопје локација: Тафталиџе
  еве каде а малку да побараш по интернет ке ти е излезело...