1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Нутриционизам на ПМФ

Дискусија во 'Канта' започната од Sofche696, 26 април 2020.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Sofche696

  Sofche696 Нов член

  Се зачлени на:
  26 април 2020
  Пораки:
  4
  Допаѓања:
  2
  Пол:
  Женски
  Здраво сакам да прашам дали е тешко (знам дека нема лесни факултети но сепак прашувам) на нутриционизам смерот на ПМФ. Некој да сподели информации што како, дали е добар факултетот.. Ти треба ли многу предзнаење од биологија..? Фала однапред!
   
  На Nadica1002 му/ѝ се допаѓа ова.
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.