1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Нутриционизам на ПМФ

Дискусија во 'Канта' започната од Sofche696, 26 април 2020.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Sofche696

  Sofche696 Нов член

  Се зачлени на:
  26 април 2020
  Пораки:
  4
  Допаѓања:
  2
  Пол:
  Женски
  Здраво сакам да прашам дали е тешко (знам дека нема лесни факултети но сепак прашувам) на нутриционизам смерот на ПМФ. Некој да сподели информации што како, дали е добар факултетот.. Ти треба ли многу предзнаење од биологија..? Фала однапред!
   
 2. cresa-jagoda

  cresa-jagoda Модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  9 јуни 2012
  Пораки:
  7.083
  Допаѓања:
  29.839
  Пол:
  Женски
  Девојче не отварај дупли теми, прашањето веќе си го поставила во соодветната тема.
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.