1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Нaвлaкa зa стoлoви

Дискусија во 'Дом' започната од pharmacy, 28 март 2016.

 1. pharmacy

  pharmacy Истакнат член

  Се зачлени на:
  24 октомври 2013
  Пораки:
  259
  Допаѓања:
  370
  Пол:
  Женски
  Здрaвo, првo aкo имa вaквa темa се извинувaм
  Дaли знaете кaде мoжaм дa нaјдaм нaвлaки зa стoлoви зa дoмa дaли негде ги шијaт и сл. Еднa кoмшикa имaше шиенo aмa пoчинa.
  И пo кoјa ценa се движaт?
  Гo пребaрaв цел бит пaзaр aмa не нaјдoв.
   
 2. Ctete

  Ctete Популарен член

  Се зачлени на:
  17 ноември 2015
  Пораки:
  357
  Допаѓања:
  5.151
  Пол:
  Женски
  има на фб една страница јсс баш вчера се распрашав 550ден е една навлака.напиши ластичарки за тросед двосед и фптеља и ке ти излези па разгледај има достава до дома позз
   
 3. irena.1

  irena.1 Форумски идол

  Се зачлени на:
  1 ноември 2012
  Пораки:
  4.356
  Допаѓања:
  21.325
  Пол:
  Женски
  Јас шиев во лептокарија до тутунска банка дуќанот се вика АМИКА. Од мебел штоф, ги шијат по мерка, многу убави ми ги направија. Имаат и голем избор на мебел штофови. Навлаката се вади за перење.
  П.с тие од фб ги гледав мене нч не ми фатија око, цели со ластик, мислам дека и поскапи испаѓаат, а и не емебел штоф.
   
 4. pharmacy

  pharmacy Истакнат член

  Се зачлени на:
  24 октомври 2013
  Пораки:
  259
  Допаѓања:
  370
  Пол:
  Женски
  А мoжеш ли сликa дa ми прaтиш дa видaм кaкви се и кoлку ги плaти
   
 5. irena.1

  irena.1 Форумски идол

  Се зачлени на:
  1 ноември 2012
  Пораки:
  4.356
  Допаѓања:
  21.325
  Пол:
  Женски
  Слики од домот не објавувам. Побарај ги на фв како продавница амика на кирилица напишано имаат доста слики од столчиња. Околу 1000 ден е столче, ама јас преку групер платив по 700 ден столче со се мебел штофот. Мене ми е многу важно што е мебел штоф, а не некој материјал обичен.
   
 6. Mlada devojka

  Mlada devojka Активен член

  Се зачлени на:
  7 декември 2015
  Пораки:
  13
  Допаѓања:
  23
  Пол:
  Женски
  Јас порачував од Дебар маалоо даниела мислам или нешто така се викаше девојката што ми ги шиеше