1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

ОСКАРИ 2012

Дискусија во 'Канта' започната од LetsTalkFashion, 27 февруари 2012.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. LetsTalkFashion

  LetsTalkFashion Истакнат член

  Се зачлени на:
  29 декември 2011
  Пораки:
  437
  Допаѓања:
  879
  Дали го гледавте 84то издание на Оскарите и според вас кој беше најдобро а кој налошо облечен ?
  За сите оние кои не гледале можете да погледнете тука http://sheek-chick.blogspot.com/2012/02/2010_27.html
   
 2. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  21.886
  Допаѓања:
  65.903
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.