1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

ОУ ,,Ѓорѓија Пулевски''

Дискусија во 'Образование' започната од NewYorker, 24 февруари 2013.

 1. NewYorker

  NewYorker Истакнат член

  Се зачлени на:
  11 октомври 2012
  Пораки:
  387
  Допаѓања:
  95
  Здраво,ова е прва тема што ја отварам,така да може да се каже дека со темиве на форумов сум fresh. :lol: Учам во Пулевски и ако има некој од вас таму што учи,да си прокоментираме за наставата,друштвото или пак самото школо.
  позз :)