1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Обетки

Дискусија во 'Канта' започната од MiaColucci, 15 септември 2012.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. MiaColucci

  MiaColucci Активен член

  Се зачлени на:
  15 септември 2012
  Пораки:
  1
  Допаѓања:
  0
  Девојки барав но мислам дека ваква тема нема,а ако има оваа канта.Што мислите за повеќе обетки на уво.Мене ми е многу убаво имам две сега сакам уште една.Што мислите вие?
   
 2. Tenkai

  Tenkai Популарен член

  Се зачлени на:
  9 јули 2010
  Пораки:
  2.316
  Допаѓања:
  1.904
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.