1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Обилен женски оргазам

Дискусија во 'Канта' започната од dumbal, 4 септември 2010.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. dumbal

  dumbal Истакнат член

  Се зачлени на:
  12 јуни 2010
  Пораки:
  45
  Допаѓања:
  18
  Здраво
  Релативно, нов сум на форумов и би сакал да поставам едно прашање до двата пола.
  Моето прашање е поврзано со моето интимно искуство. Имено, со партнерката имам редовни интимни односи, последните ми беа некако поинакви во споредба со претходните, кога свршува партнерката во "мисионерска поза" целата ме "поплавува", што за мене беше многу возбудливо , да речам фантастично.Ми призна дека додека се сексавме доживеала повеќекратен оргазам.
  Сега, би ве прашал дали сте имале вакво искуство како моето, колку за споредба:D :D :D
  Поздрав, ги очекувам вашите постови :* :emo: :inlove: :inlove:
   
 2. julie77

  julie77 Форумски идол

  Се зачлени на:
  2 февруари 2010
  Пораки:
  5.566
  Допаѓања:
  20.049
 3. dumbal

  dumbal Истакнат член

  Се зачлени на:
  12 јуни 2010
  Пораки:
  45
  Допаѓања:
  18
  Ti blagodaram jule77 za web stranicata.Sega se ni e jasno i na dvajcata sto se slucuvalo i kaj devojkata so nejziniot nesekojdneven orgazam koj znaese da me "poplavi" celiot mene i posrelnina. Edna enigna koja dolgo vrene ni kruzese niz glavite so tvojata preporaka e resena, navistina mnogu ni pomogna KISSSSSSSSSSSS
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.