1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Облека во бременоста

Дискусија во 'Канта' започната од macence4, 9 февруари 2013.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. macence4

  macence4 Истакнат член

  Се зачлени на:
  18 февруари 2012
  Пораки:
  292
  Допаѓања:
  416
  Еве една тема и од мене ;) Да позборуваме малку за она што облекуваме за време на трудничките денови :) Во што се чувствувате најудобно :lol:
   
 2. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  21.893
  Допаѓања:
  65.918
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.