1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Облека за апсолвентска вечер?

Дискусија во 'Канта' започната од Hipster, 5 октомври 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Hipster

  Hipster Форумски идол

  Се зачлени на:
  8 јули 2011
  Пораки:
  5.777
  Допаѓања:
  22.415
  Пол:
  Женски
  Гледам има тема за матура, полматура, свадби па и други свечености, но нема за апсолвентска вечер!
  Бидејќи мене ми се ближи оваа година баш би сакала да ги видам вашите предлози или што вие сте носеле на вашата или пак што би носеле! Мене оваа пригода ми е поразлична од матурата и мислам дека облеката треба да биде поразлична, т.е можеби малку посеризна! размислував за долг фустан, но сепак се мислам да не претерам не е ова бал :?:

  ако сметата дека темата е непотребна слободно избришете ја
   
 2. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  21.701
  Допаѓања:
  65.019
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.