babylove овошни кашички

Облека за вечерно излегување

Дискусија во 'Канта' започната од ванилала, 11 март 2018.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. ванилала

  ванилала Популарен член

  Се зачлени на:
  26 февруари 2015
  Пораки:
  1.647
  Допаѓања:
  5.229
  Пол:
  Женски
  Во оваа тема ќе споделуваме каде можеме да најдеме некое одредено парче облека што ќе одговара на вечерно излегување, ќе си помогнеме меѓусебно како да си искомбинираме некоја модна вечерна комбинација, ќе одговараме на најтешкото вечно прашање "Што да носам вечер(hollest)? ". Ќе делиме совети околу тоа каде можеме да најдеме од тој стил поевтина облека, каде има попусти и слично :)
  Во склоп на тоа, среќа што ни отворија Ивери на уште една локација, имаат убави кошули и пантолони со пристапни цени.:clap:
  Have fun girls & cheers! :d:
   
  На Luminary и Aniaa им се допаѓа ова.
 2. Mishela

  Mishela Модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  19 август 2010
  Пораки:
  15.430
  Допаѓања:
  76.054
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.