1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Облека за во ЕСЕН!

Дискусија во 'Канта' започната од getting.started, 5 септември 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. getting.started

  getting.started Истакнат член

  Се зачлени на:
  18 август 2011
  Пораки:
  33
  Допаѓања:
  13
  Епа, драги мои феминки ни пристигнува и годишното време есен ..
  Можеби на некои тоа им е омилено а на некои сепак ке му недостасува летото .. :(
  Јас се решив да отворам тема на разговор и постирање слики за тоа "Што ке носиш во есен"


  Пааа , слободно постирајте слики од интернет може нешто Polyvore, комбинации како ке излезете еден есенски ден или ноќ. :)
   
 2. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  20.443
  Допаѓања:
  58.542
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.