1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Облека за во диско

Дискусија во 'Канта' започната од HoneyBunny, 29 април 2010.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. HoneyBunny

  HoneyBunny Истакнат член

  Се зачлени на:
  3 јануари 2010
  Пораки:
  14
  Допаѓања:
  2
  Oваа година сум полуматуранка и ке одиме во диско еден вечер. Незнам што да облечам но не сакам да изгледам како некоја жена, сакам нешто што ке одговара на моите години...
  Ке може ли да ми кажете некоја комбинација? Исто така ако можете да ставите некои слики...
  фала однапред :inlove:
   
 2. gokii

  gokii Истакнат член

  Се зачлени на:
  25 април 2010
  Пораки:
  15
  Допаѓања:
  5
  ne znam kako0v ti e stilot pa zatpa ti pustiv 3 razlicni da vidis dali ke ti se svigaat.. a da i jas ovaa godina sum polumaturantka i ovie idei mi se dopagaat :)
  mozeme da si razmenuvame mislenja za polumaturskata vecer :hai:
   

  Прикачени фајлови:

 3. Tenkai

  Tenkai Популарен член

  Се зачлени на:
  9 јули 2010
  Пораки:
  2.316
  Допаѓања:
  1.904
  Темата е заклучена бидејќи не поттикнува дискусија.
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.