1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Облека за идните мајки

Дискусија во 'Бременост' започната од annnni, 23 јуни 2010.

 1. annnni

  annnni Популарен член

  Се зачлени на:
  27 март 2010
  Пораки:
  3.025
  Допаѓања:
  645
  Темата е отворена за бремените мајки,и тие да бидат во тренд и во чекор со модата,па ајде мамички и вие можете да ставате сликички за тоа како сакате да изгледате и како да се облекувате во вашите труднички денови:
   

  Прикачени фајлови:

  На Lovely му/ѝ се допаѓа ова.
 2. Hipica

  Hipica Форумски идол

  Се зачлени на:
  31 декември 2009
  Пораки:
  14.369
  Допаѓања:
  14.818
 3. annnni

  annnni Популарен член

  Се зачлени на:
  27 март 2010
  Пораки:
  3.025
  Допаѓања:
  645
   

  Прикачени фајлови:

  • image4xxld.jpg
   image4xxld.jpg
   Големина на фајлот:
   154,6 KB
   Прегледи:
   1.662
  • image1xxl.jpg
   image1xxl.jpg
   Големина на фајлот:
   156,4 KB
   Прегледи:
   1.663
  • image1xxls.jpg
   image1xxls.jpg
   Големина на фајлот:
   153,9 KB
   Прегледи:
   1.662
  На d.Darla му/ѝ се допаѓа ова.
 4. Hipica

  Hipica Форумски идол

  Се зачлени на:
  31 декември 2009
  Пораки:
  14.369
  Допаѓања:
  14.818
 5. annnni

  annnni Популарен член

  Се зачлени на:
  27 март 2010
  Пораки:
  3.025
  Допаѓања:
  645
  лелее кога ќе бидам јас вака секси мамичка... :(
   

  Прикачени фајлови:

  • .jpg
   .jpg
   Големина на фајлот:
   154,7 KB
   Прегледи:
   1.653
  • image4xxlцвџ.jpg
   image4xxlцвџ.jpg
   Големина на фајлот:
   153,7 KB
   Прегледи:
   1.650
 6. annnni

  annnni Популарен член

  Се зачлени на:
  27 март 2010
  Пораки:
  3.025
  Допаѓања:
  645
   

  Прикачени фајлови:

  • .jpg
   .jpg
   Големина на фајлот:
   148,5 KB
   Прегледи:
   1.612
 7. femina90

  femina90 Популарен член

  Се зачлени на:
  25 декември 2009
  Пораки:
  3.997
  Допаѓања:
  2.344
  ани,да не имаш некакви потајни желби :D (шала)
   

  Прикачени фајлови:

  • p.jpg
   p.jpg
   Големина на фајлот:
   36 KB
   Прегледи:
   1.624
  • pr.jpg
   pr.jpg
   Големина на фајлот:
   93,4 KB
   Прегледи:
   1.624
  • pre.jpg
   pre.jpg
   Големина на фајлот:
   49,5 KB
   Прегледи:
   1.623
 8. viki44e

  viki44e Популарен член

  Се зачлени на:
  17 мај 2010
  Пораки:
  1.988
  Допаѓања:
  1.087
 9. Bright

  Bright Популарен член

  Се зачлени на:
  25 ноември 2009
  Пораки:
  2.547
  Допаѓања:
  5.516
  Annnni - преубај се сите комбинации!

  [​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]

  [​IMG]
  You're fat - I'm pregnant :lol:
   
 10. annnni

  annnni Популарен член

  Се зачлени на:
  27 март 2010
  Пораки:
  3.025
  Допаѓања:
  645
  девојки сакав да ви кажам дека кога ќе бидам јас идната мајка,ќе си се сликам и ќе ви ставм слика од мене со меше..леле колку сакам да бидам мамичка....знам малку може ќе ми се деформира телото ама паќ се вратам со голем труд во истата форма....
   

  Прикачени фајлови:

  • bfgbdfgbdx.jpg
   bfgbdfgbdx.jpg
   Големина на фајлот:
   155,3 KB
   Прегледи:
   1.603
  • cszc.jpg
   cszc.jpg
   Големина на фајлот:
   156,8 KB
   Прегледи:
   1.600
  • hjghjgyjgj.jpg
   hjghjgyjgj.jpg
   Големина на фајлот:
   149,6 KB
   Прегледи:
   1.600
 11. Hipica

  Hipica Форумски идол

  Се зачлени на:
  31 декември 2009
  Пораки:
  14.369
  Допаѓања:
  14.818
 12. annnni

  annnni Популарен член

  Се зачлени на:
  27 март 2010
  Пораки:
  3.025
  Допаѓања:
  645
   

  Прикачени фајлови:

  • jfhnfvnj.jpg
   jfhnfvnj.jpg
   Големина на фајлот:
   152,5 KB
   Прегледи:
   262
  • khjkhjklhjkhjk.jpg
   khjkhjklhjkhjk.jpg
   Големина на фајлот:
   155,2 KB
   Прегледи:
   261
 13. Hipica

  Hipica Форумски идол

  Се зачлени на:
  31 декември 2009
  Пораки:
  14.369
  Допаѓања:
  14.818
 14. Angelche

  Angelche Популарен член

  Се зачлени на:
  6 мај 2010
  Пораки:
  3.747
  Допаѓања:
  1.358
  Нешто Casual.
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG][​IMG]
  [​IMG][​IMG]
   
  На d.Darla му/ѝ се допаѓа ова.
 15. slavica999

  slavica999 Популарен член

  Се зачлени на:
  27 декември 2009
  Пораки:
  4.327
  Допаѓања:
  5.331
  Трудница во штикли :rofl: :rofl: а ха, само пробајте да видите како е. Супер се моделите само не ми се допаѓаат штиклите што ги носат. Добро знам дека е монтажа, ама на толкав стомак, не верувам дека може да се носат штикли :(
   
 16. annnni

  annnni Популарен член

  Се зачлени на:
  27 март 2010
  Пораки:
  3.025
  Допаѓања:
  645
  зошто незгодно ли е....јас па многу сакам кога ќе бидам бремена да си нодам штикили многу ми е секси....едвај чекам...ќе издржам многу многу сакам да имам такво меше,и да бидам слатко облечена :lol:
   

  Прикачени фајлови:

  • jugtjg.jpg
   jugtjg.jpg
   Големина на фајлот:
   146,5 KB
   Прегледи:
   245
 17. Hipica

  Hipica Форумски идол

  Се зачлени на:
  31 декември 2009
  Пораки:
  14.369
  Допаѓања:
  14.818
 18. slavica999

  slavica999 Популарен член

  Се зачлени на:
  27 декември 2009
  Пораки:
  4.327
  Допаѓања:
  5.331

  Многу е незгодно, после 3 -от месец од бременоста тешко, почнуваат да ти отекуваат нозете а и поради безбедност да не се сопнеш :). Можда и ке можеш, на почетокот од бременоста ДА ама после не верувам и дека ке сакаш
   
 19. baguf4e

  baguf4e Популарен член

  Се зачлени на:
  17 мај 2010
  Пораки:
  3.069
  Допаѓања:
  6.613
  Пол:
  Женски
 20. Hipica

  Hipica Форумски идол

  Се зачлени на:
  31 декември 2009
  Пораки:
  14.369
  Допаѓања:
  14.818