Облека за идните мајки

Дискусија во 'Бременост' започната од annnni, 23 јуни 2010.

 1. annnni

  annnni Популарен член

  Се зачлени на:
  27 март 2010
  Пораки:
  3.025
  Допаѓања:
  625
  Темата е отворена за бремените мајки,и тие да бидат во тренд и во чекор со модата,па ајде мамички и вие можете да ставате сликички за тоа како сакате да изгледате и како да се облекувате во вашите труднички денови:
   

  Прикачени фајлови:

  На Lovely му/ѝ се допаѓа ова.
 2. Hipica

  Hipica Форумски идол

  Се зачлени на:
  31 декември 2009
  Пораки:
  14.369
  Допаѓања:
  14.751
 3. annnni

  annnni Популарен член

  Се зачлени на:
  27 март 2010
  Пораки:
  3.025
  Допаѓања:
  625
   

  Прикачени фајлови:

  • image4xxld.jpg
   image4xxld.jpg
   Големина на фајлот:
   154,6 KB
   Прегледи:
   1.656
  • image1xxl.jpg
   image1xxl.jpg
   Големина на фајлот:
   156,4 KB
   Прегледи:
   1.657
  • image1xxls.jpg
   image1xxls.jpg
   Големина на фајлот:
   153,9 KB
   Прегледи:
   1.656
  На d.Darla му/ѝ се допаѓа ова.
 4. Hipica

  Hipica Форумски идол

  Се зачлени на:
  31 декември 2009
  Пораки:
  14.369
  Допаѓања:
  14.751
 5. annnni

  annnni Популарен член

  Се зачлени на:
  27 март 2010
  Пораки:
  3.025
  Допаѓања:
  625
  лелее кога ќе бидам јас вака секси мамичка... :(
   

  Прикачени фајлови:

  • .jpg
   .jpg
   Големина на фајлот:
   154,7 KB
   Прегледи:
   1.640
  • image4xxlцвџ.jpg
   image4xxlцвџ.jpg
   Големина на фајлот:
   153,7 KB
   Прегледи:
   1.637
 6. annnni

  annnni Популарен член

  Се зачлени на:
  27 март 2010
  Пораки:
  3.025
  Допаѓања:
  625
   

  Прикачени фајлови:

  • .jpg
   .jpg
   Големина на фајлот:
   148,5 KB
   Прегледи:
   1.609
 7. femina90

  femina90 Популарен член

  Се зачлени на:
  25 декември 2009
  Пораки:
  3.997
  Допаѓања:
  2.314
  ани,да не имаш некакви потајни желби :D (шала)
   

  Прикачени фајлови:

  • p.jpg
   p.jpg
   Големина на фајлот:
   36 KB
   Прегледи:
   1.614
  • pr.jpg
   pr.jpg
   Големина на фајлот:
   93,4 KB
   Прегледи:
   1.614
  • pre.jpg
   pre.jpg
   Големина на фајлот:
   49,5 KB
   Прегледи:
   1.612
 8. viki44e

  viki44e Популарен член

  Се зачлени на:
  17 мај 2010
  Пораки:
  1.988
  Допаѓања:
  1.083
 9. Bright

  Bright Популарен член

  Се зачлени на:
  25 ноември 2009
  Пораки:
  2.547
  Допаѓања:
  5.485
  Annnni - преубај се сите комбинации!

  [​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]

  [​IMG]
  You're fat - I'm pregnant :lol:
   
 10. annnni

  annnni Популарен член

  Се зачлени на:
  27 март 2010
  Пораки:
  3.025
  Допаѓања:
  625
  девојки сакав да ви кажам дека кога ќе бидам јас идната мајка,ќе си се сликам и ќе ви ставм слика од мене со меше..леле колку сакам да бидам мамичка....знам малку може ќе ми се деформира телото ама паќ се вратам со голем труд во истата форма....
   

  Прикачени фајлови:

  • bfgbdfgbdx.jpg
   bfgbdfgbdx.jpg
   Големина на фајлот:
   155,3 KB
   Прегледи:
   1.597
  • cszc.jpg
   cszc.jpg
   Големина на фајлот:
   156,8 KB
   Прегледи:
   1.595
  • hjghjgyjgj.jpg
   hjghjgyjgj.jpg
   Големина на фајлот:
   149,6 KB
   Прегледи:
   1.595
 11. Hipica

  Hipica Форумски идол

  Се зачлени на:
  31 декември 2009
  Пораки:
  14.369
  Допаѓања:
  14.751
 12. annnni

  annnni Популарен член

  Се зачлени на:
  27 март 2010
  Пораки:
  3.025
  Допаѓања:
  625
   

  Прикачени фајлови:

  • jfhnfvnj.jpg
   jfhnfvnj.jpg
   Големина на фајлот:
   152,5 KB
   Прегледи:
   258
  • khjkhjklhjkhjk.jpg
   khjkhjklhjkhjk.jpg
   Големина на фајлот:
   155,2 KB
   Прегледи:
   257
 13. Hipica

  Hipica Форумски идол

  Се зачлени на:
  31 декември 2009
  Пораки:
  14.369
  Допаѓања:
  14.751
 14. Angelche

  Angelche Популарен член

  Се зачлени на:
  6 мај 2010
  Пораки:
  3.747
  Допаѓања:
  1.352
  Нешто Casual.
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG][​IMG]
  [​IMG][​IMG]
   
  На d.Darla му/ѝ се допаѓа ова.
 15. slavica999

  slavica999 Популарен член

  Се зачлени на:
  27 декември 2009
  Пораки:
  4.273
  Допаѓања:
  5.130
  Трудница во штикли :rofl: :rofl: а ха, само пробајте да видите како е. Супер се моделите само не ми се допаѓаат штиклите што ги носат. Добро знам дека е монтажа, ама на толкав стомак, не верувам дека може да се носат штикли :(
   
 16. annnni

  annnni Популарен член

  Се зачлени на:
  27 март 2010
  Пораки:
  3.025
  Допаѓања:
  625
  зошто незгодно ли е....јас па многу сакам кога ќе бидам бремена да си нодам штикили многу ми е секси....едвај чекам...ќе издржам многу многу сакам да имам такво меше,и да бидам слатко облечена :lol:
   

  Прикачени фајлови:

  • jugtjg.jpg
   jugtjg.jpg
   Големина на фајлот:
   146,5 KB
   Прегледи:
   238
 17. Hipica

  Hipica Форумски идол

  Се зачлени на:
  31 декември 2009
  Пораки:
  14.369
  Допаѓања:
  14.751
 18. slavica999

  slavica999 Популарен член

  Се зачлени на:
  27 декември 2009
  Пораки:
  4.273
  Допаѓања:
  5.130

  Многу е незгодно, после 3 -от месец од бременоста тешко, почнуваат да ти отекуваат нозете а и поради безбедност да не се сопнеш :). Можда и ке можеш, на почетокот од бременоста ДА ама после не верувам и дека ке сакаш
   
 19. baguf4e

  baguf4e Популарен член

  Се зачлени на:
  17 мај 2010
  Пораки:
  2.878
  Допаѓања:
  3.917
  Пол:
  Женски
 20. Hipica

  Hipica Форумски идол

  Се зачлени на:
  31 декември 2009
  Пораки:
  14.369
  Допаѓања:
  14.751