1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Облека за полуматура(слики)

Дискусија во 'Канта' започната од Cvetetto, 23 мај 2014.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Cvetetto

  Cvetetto Популарен член

  Се зачлени на:
  8 септември 2011
  Пораки:
  2.834
  Допаѓања:
  1.890
  Пол:
  Женски
  Епа овде ќе да поставуваме само слики,со комбинации кои се прикладни за полуматура ;)
  Зошто ја отворив темава,бидејќи во предходните две имаше се и сешто за полуматурата,а овде треба да има само слики.И комбинации кои ќе ги поттикнат полуматуранките ;) Доколку мислите дека е глуп,може и в канта да заврши темава. Се надевам правите разлика од оваа тема и предходните две теми за полуматура. Па различни се ;)
  Eпа предложете ми мене некои фусначиња или комбинации за мојата полуматура,појма си немам што да облечам.Не сакам корсет ;) .

  Што мислите за фустанчево?
  [​IMG]

  Повторувам:СЕКОЕ МИСЛЕЊЕ МОРА ДА СОДРЖИ БАРЕМ1 СЛИКА,прикладна за темава. ДА НЕАМА САМО ТЕКСТ!
   
 2. Summerlover

  Summerlover Форумски идол

  Се зачлени на:
  5 август 2010
  Пораки:
  5.531
  Допаѓања:
  34.908
  Нема потреба од ваква тема, една веќе има, а таму ем се постираат слики, ем се даваат коментари и мислења, како и совети.
  moda-i-stil/polumatura-t962/
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.