1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Облека на големо

Дискусија во 'Мода и стил' започната од Dansk-Prinsesse, 23 јуни 2012.

 1. Dansk-Prinsesse

  Dansk-Prinsesse Активен член

  Се зачлени на:
  23 јуни 2012
  Пораки:
  1
  Допаѓања:
  0
  Здраво девојки дали некоја може да ми каже каде има магацини за облека на големо низ Скопје? позз :*
   
 2. lejdi001

  lejdi001 Активен член

  Се зачлени на:
  15 мај 2012
  Пораки:
  79
  Допаѓања:
  10
  бит-пазар во магацините... :)
   
 3. ivinakit

  ivinakit Популарен член

  Се зачлени на:
  17 јануари 2012
  Пораки:
  829
  Допаѓања:
  576
  Пол:
  Женски

  каде се наоѓаат тие магацини?
   
 4. K.Mari4ka

  K.Mari4ka Популарен член

  Се зачлени на:
  31 мај 2011
  Пораки:
  1.457
  Допаѓања:
  1.559
  Пол:
  Женски
  Јас сакам да ве прашам од каде може да се набави облека на големо ама да биде марка, на пример сакам да отворам бутик DC ама незнам од каде да земам облека, можеби знае некој?