1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Облека

Дискусија во 'Канта' започната од cunga-lunga, 7 ноември 2010.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. cunga-lunga

  cunga-lunga Истакнат член

  Се зачлени на:
  7 ноември 2010
  Пораки:
  7
  Допаѓања:
  2
  Па вака за да ја отепаме досадава би моќеле да отвориме една тема.
  Пример.Како најчесто се облекувате во фустани фармерки кратки маички и сл.
  Би сакала да ми го каќете вашиот стил.
  И секако позз до вас. <3
   
 2. Angelche

  Angelche Популарен член

  Се зачлени на:
  6 мај 2010
  Пораки:
  3.747
  Допаѓања:
  1.358
  Темата е заклучена затоа што веќе има слична:
  moda-i-stil/stil-t98/
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.