Облекување во бременоста

Дискусија во 'Канта' започната од Snow-Queen, 24 април 2013.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Snow-Queen

  Snow-Queen Форумски идол

  Се зачлени на:
  3 ноември 2011
  Пораки:
  15.267
  Допаѓања:
  14.968
  Пол:
  Женски
  Мешенца, во која облека ви е најпријатно, како се чувствувате најкомотно, што највеќе преферирате да носите? Од каде купувате...или пак можеми специјално купувате облека за трудници?
   
 2. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  19.571
  Допаѓања:
  51.857
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.