1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Облечи се кај моден дизјанер или во бутик

Дискусија во 'Мода и стил' започната од Nina.S, 17 јули 2012.

 1. Nina.S

  Nina.S Активен член

  Се зачлени на:
  17 јули 2012
  Пораки:
  5
  Допаѓања:
  1
  Девојки ве молам предложете ми некој моден дизајнер во Скопје кој работи убаво. Сестра ми прави свадба за два месеци и сакам да имам најубав фустан на свет.. Помагајте :) :*
   
  На maja_goran му/ѝ се допаѓа ова.
 2. kravce

  kravce Форумски идол

  Се зачлени на:
  19 јануари 2012
  Пораки:
  3.807
  Допаѓања:
  52.964
  На slavica999 му/ѝ се допаѓа ова.
 3. Nina.S

  Nina.S Активен член

  Се зачлени на:
  17 јули 2012
  Пораки:
  5
  Допаѓања:
  1
  Ти благодарам, јас сакам да појдам кај некој од модниве куќи кај нас па прашувам дали некој има претходно искуство кај елена лука, кокев и кадриу, или пак Љутикова или да ми предложи некој добар моден дизајнер. Имам негативно искуство со шивачки и не би сакала пак да одам кај ниедна шивачка...
   
 4. ocila

  ocila Истакнат член

  Се зачлени на:
  20 април 2012
  Пораки:
  5.513
  Допаѓања:
  1.900
  можеш во елена лука ан мене таму еннако ми се најубави колекциите.......
   
 5. Nina.S

  Nina.S Активен член

  Се зачлени на:
  17 јули 2012
  Пораки:
  5
  Допаѓања:
  1
 6. Ordinary

  Ordinary Форумски идол

  Се зачлени на:
  15 февруари 2012
  Пораки:
  2.653
  Допаѓања:
  79.281
  Ептен е добро ова првото за преку ден шо ти е
   
 7. Nina.S

  Nina.S Активен член

  Се зачлени на:
  17 јули 2012
  Пораки:
  5
  Допаѓања:
  1
  Да и на мене ми е фаворит само уште да најдам каде да ми го направат, ама изгледа тешко дека некој ќе го погоди кај нас :)