1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Обожавам/ме исполнува кога....

Дискусија во 'Канта' започната од All-that, 10 април 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. All-that

  All-that Истакнат член

  Се зачлени на:
  28 декември 2010
  Пораки:
  104
  Допаѓања:
  67
  Да се потсетиме колку всушност имаме да се радуваме, макар и секојдневни ситници :)
  Јас обожавам кога е прекрасен викенд, имам супер појадок, добра книга и знам дека подоцна ме очекува прошетка :D Добри оцени, кога ќе направам добро дело и многу други. Што ве прави вас среќни? :inlove:
   
 2. dankee

  dankee Популарен член

  Се зачлени на:
  24 февруари 2011
  Пораки:
  292
  Допаѓања:
  772
  Нај исполнето се чустувам кога имам супер оценки кога ке му помогнам некому, кога во дискотека ке ми биде многу интересно,супер појадок се разбира кока колата мора да е до мене :) :D
   
 3. IndieGirl

  IndieGirl Популарен член

  Се зачлени на:
  13 октомври 2010
  Пораки:
  846
  Допаѓања:
  707
  кога ќе му помогнам не накој, и тој некој ан крај ќе ми се заблагодари, кога немам за учење, кога сум навистина среќна и не ме мачи ништо, кога сум со моите друагрки и се смееме многу... :)
   
 4. Mishela

  Mishela Модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  19 август 2010
  Пораки:
  18.516
  Допаѓања:
  80.551
  Пол:
  Женски
  Многу работи ме исполнуваат, меѓутоа и срцето буквално ми пее кога ги гледам мајка ми и татко ми задоволни, среќни (по моја заслуга), е тоа чувство и не можам со збор да ви го опишам! :)
   
  На All-that му/ѝ се допаѓа ова.
 5. All-that

  All-that Истакнат член

  Се зачлени на:
  28 декември 2010
  Пораки:
  104
  Допаѓања:
  67
  Милина е и кога немам обврски, викенд е, и до доцните часови се релаксирам пред компјутер грицкајќи нешто благо, или солено, не пребирам :)
   
 6. slavica999

  slavica999 Популарен член

  Се зачлени на:
  27 декември 2009
  Пораки:
  4.327
  Допаѓања:
  5.331
  Ме исполнуваат малите нешта. Едно гушкање од син ми или маж ми може да ме однесе во облаци, а обожавам кога времето -денот ќе ми помине квалитетно ( без разлика што -во стил сите завршени обврски, одмор, шетање, дружба со пријатели...)
   
 7. WhiteAngel

  WhiteAngel Популарен член

  Се зачлени на:
  31 јануари 2011
  Пораки:
  2.107
  Допаѓања:
  1.640
  ...сум со интерсни луѓе, со моите најсакани, кога некаде си поминувам најубаво, кога јадам пица и кога го правам она што го сакам, а притоа постигнувам успех...
   
 8. innablood

  innablood Истакнат член

  Се зачлени на:
  23 февруари 2011
  Пораки:
  788
  Допаѓања:
  1.324
  Ме исполнува, топла бања, и вода да се прелива од кадата надополнето со миризлива купка, ме исполнува саботниот ручек кај баба ми кога се собираме ние најблиските, исто така е кафе-шербет и добар трач со другарка. :lol:
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.