1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Обука за депилација

Дискусија во 'Барање работа' започната од drakulce, 7 март 2013.

 1. drakulce

  drakulce Активен член

  Се зачлени на:
  7 март 2013
  Пораки:
  76
  Допаѓања:
  22
  Дали некој знае како оди ова, каде може да се обучиш за депилација?
   
 2. Cacuvche

  Cacuvche Популарен член

  Се зачлени на:
  8 март 2013
  Пораки:
  997
  Допаѓања:
  325
  Пол:
  Женски
  Само ако одиш да работиш во салон.
   
 3. Acika12

  Acika12 Истакнат член

  Се зачлени на:
  7 јуни 2017
  Пораки:
  64
  Допаѓања:
  28
  Пол:
  Женски
  Предлог обука за депилација со пристапна цена, но сепак нешто да научиш. Во Ск.