1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Обука за пилот

Дискусија во 'Општи дискусии' започната од anakonda88, 30 јуни 2015.

 1. anakonda88

  anakonda88 Популарен член

  Се зачлени на:
  3 април 2010
  Пораки:
  2.598
  Допаѓања:
  4.500
  Пол:
  Женски
  Од секогаш ми биле голем предизвик возење на авион :) После завршување на факултетот се мислам за оваа професија но немам доволно информации за условите , критериумит и слично . Доколку некој знае нешто повеќе ве замолувам да ги искажете вашите сонанија околу тоа :)
   
  На Barron и fff3 им се допаѓа ова.