1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Обука за сметководители

Дискусија во 'Барање работа' започната од presiosaP, 14 јули 2015.

 1. presiosaP

  presiosaP Популарен член

  Се зачлени на:
  30 октомври 2014
  Пораки:
  854
  Допаѓања:
  2.205
  Ако има иста тема -канта..

  Сакам да се запишам на курс за сметководители...но овде во мојот град нема такво нешто...само во Скопје..
  Дали некој од вас има посетувано курс и каде предаваат најдобро..
  Споделете искуства...