1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Објавување на уметнички текстови

Дискусија во 'Канта' започната од borbenadevojka, 9 јануари 2013.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. borbenadevojka

  borbenadevojka Активен член

  Се зачлени на:
  9 јануари 2013
  Пораки:
  0
  Допаѓања:
  1
  Јас сум нова на форумот и многу обожавам да пишувам уметнички текстови и имам напишано еден куп, дали знаете некоја страна, каде можам да ги објавам текстовите? :D
   
  На Jas1234 му/ѝ се допаѓа ова.
 2. Angelina.Jolie

  Angelina.Jolie Активен член

  Се зачлени на:
  8 јануари 2013
  Пораки:
  18
  Допаѓања:
  1
  tekstovi

  објави ги тука :D
  инаку и јас пишувам :rock:
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.