1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Овошен јогурт

Дискусија во 'Канта' започната од love23, 15 декември 2010.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. love23

  love23 Популарен член

  Се зачлени на:
  8 декември 2010
  Пораки:
  716
  Допаѓања:
  913
  Јас го обожавам овошниот јогурт, но некој не може да го пднесе, некои ми викаат неможам да го сврам овошје плус и јогурт
   
 2. Hipica

  Hipica Форумски идол

  Се зачлени на:
  31 декември 2009
  Пораки:
  14.369
  Допаѓања:
  14.818
  Мене искрено ми е одвратен :puke: кашесто некако... :puke: И од миризбата ми се повраќа, камо ли од вкусот.
   
 3. k.i.m

  k.i.m Популарен член

  Се зачлени на:
  12 мај 2010
  Пораки:
  4.732
  Допаѓања:
  5.151
  Има ваква тема, разгледај убаво пред да отвориш нова и горе десно имаш таму “пребарај го форумот“ можеш и тука да побараш.
  Еве ти recepti/ovosni-jogurti-t2735/
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.