Овошни јогурти

Дискусија во 'Рецепти' започната од macysh, 8 август 2010.

 1. teteks

  teteks Истакнат член

  Се зачлени на:
  4 мај 2017
  Пораки:
  189
  Допаѓања:
  788
  Мене ми се вкусни,често купувам.Многу ми се допаѓаат и тие со мусли.:) Домашни немам пробано.
   
 2. pravnicka_2604

  pravnicka_2604 Истакнат член

  Се зачлени на:
  29 ноември 2016
  Пораки:
  245
  Допаѓања:
  961
  Пол:
  Женски
  Тие со мусли од Кам што се ми се омилени, најчесто ги купувам, од Јогобела исто ги обожавам, омилен ми е од јагода.
   
 3. Antolinaa

  Antolinaa Популарен член

  Се зачлени на:
  2 октомври 2012
  Пораки:
  2.307
  Допаѓања:
  15.206
  Домашните ми се омилени :inlove: